De staf en ondersteunende diensten zorgen ervoor dat al onze professionals zich volledig kunnen focussen op behandelen, begeleiden en lesgeven.
Dit is wat we doen
Willen wij écht iets veranderen in de jeugdzorg of het speciaal onderwijs, dan komen we er niet met een beetje samenwerken. Daarom heeft iHUB de jeugdhulp en het speciaal onderwijs echt anders ingericht.
Door samen te werken vanuit iHUB, besparen we kosten en nemen we onze docenten en hulpverleners werk uit handen. Zodat onze professionals in de (ambulante) jeugdzorg en jeugd-GGZ al hun tijd besteden aan het behandelen van kinderen. En onze docenten al hun tijd kunnen investeren in het lesgeven. De staf en ondersteunende diensten ondersteunen, faciliteren en begeleiden waar nodig.
Zo zien wij onze ondersteunende diensten
Om onze zorg- en onderwijsprofessionals optimaal te ondersteunen en faciliteren, hebben we al onze stafmedewerkers, ondersteunende diensten die werken vanuit het iHUB servicecentrum hard nodig. Vanuit ons shared gedachtegoed staan we met alle collega’s voor vernieuwing en innovaties binnen de jeugdzorg en het speciaal onderwijs.
Jij en iHUB
Wij verwachten veel van onze medewerkers en daarom mag je ook veel van ons als werkgever verwachten. Behalve een marktconform salaris, wat we natuurlijk allemaal belangrijk vinden, bieden we goede secundaire arbeidsvoorwaarden. En je krijgt volop de ruimte om te werken aan je eigen groei en ontwikkeling.
Binnen iHUB delen we onze experimenten, onze kennis en onze ervaring in de praktijk. We doen het echt samen. Zo ben je niet alleen betrokken bij jouw afdeling, maar ben je ook echt onderdeel van iHUB.
Wat vinden jouw toekomstige collega’s?
‘Ik werk aan diverse projecten en houd me vooral bezig met de technisch ingewikkelde zaken en alles wat met routers te maken heeft. Privé werkte ik zelf al veel als vrijwilliger met kinderen met gedragsproblemen. De combinatie van Horizon en ICT is voor mij dus echt Bingo!
Wat ik mooi vind, is dat het hier niet primair om geld draait, het gaat echt om mensen. Ik vind vooral die sociale kant van de organisatie een meerwaarde.’
Mark
Systeembeheerder
Horizon
Wil jij ons vanuit jouw ondersteunende rol helpen om de jeugdzorg en het speciaal onderwijs te vernieuwen? Wil jij er samen met ons voor zorgen dat we kunnen blijven innoveren? Dat onze jongeren en hun ouders altijd centraal blijven staan? Bekijk dan snel of een van onze vacatures jou op het lijf geschreven is. We kunnen niet wachten om van je te horen.
Heb je vragen over werken bij een van de ondersteunende diensten binnen iHUB? Neem dan gerust contact op met één van onze recruiters via:
Neem contact op met onze recruiters via
088-996 29 89 of sollicitatie@ihub.nu.
Staat jouw vacature niet tussen onze openstaande vacatures en wil je een open sollicitatie doen? Dat kan! Voor elk werkgebied hebben wij een Open Sollicitatie vacature online staan.
Disclaimer | Privacy | ©2019 |